close
تبلیغات در اینترنت
طراحی لباس - 2
مطالب محبوب

فراخوان اولين دوره جشنواره مد ولباس دانشجويي ديبا


اين جشنواره توسط جهاددانشگاهي واحد هنر و با همكاري معاونت فرهنگي جهاددانشگاهي، سازمان دانشجويان، دانشگاه هنر، بنياد ملي مد و لباس ايران، دانشگاه علمي كاربردي، دانشگاه شريعتي و ساير دانشگاه ها و با هدف كمك به آموزش و پيشرفت دانشجويان در سراسر كشور و همزمان با حضور استادان مطرح اين رشته و دانشجويان دانشگاه‌هاي سراسر كشور برگزار مي‌شود.

اين جشنواره در دو بخش طراحي و دوخت برگزار مي شود؛ بخش طراحي آن شامل طراحي پوشش دانشجويي و مشاغل، طراحي فرم فارغ التحصيلي دانشجويان هنر (پس از داوري و انتخاب طرح‌هاي برتر، گواهي طرح برتر به صاحب طرح ارائه مي شود و به مرحله دوخت راه مي يابد). بخش دوخت آن شامل دوخت طرح هاي برتر (طرح‌هاي منتخب  پس از دوخت در بخش نهايي داوري مي شود و به آثار منتخب جوايز ويژه جشنواره تعلق مي‌گيرد) است.

در بخش طراحي، به سه اثر اول، گواهي طرح برتر و كارت هديه به ارزش دو ميليون ريال اعطا مي‌شود.

در بخش دوخت به نفر اول، لوح تقدير  بهمراه تنديس جشنواره و يك سكه تمام  بهار آزادي، به نفر  دوم لوح تقدير  و نيم سكه بهار آزادي و به نفر سوم، لوح تقدير  و ربع سكه بهار آزادي اعطا مي شود.

بر اساس اعلام دبيرخانه جشنواره، هيات داوران علاوه بر سه جايزه فوق، به پنج نفر از ديگر صاحبان آثار برتر، جوايزي اهداء مي كند.

اول خرداد ماه امسال مهلت ارسال بخش طراحي جشنواره است، علاقه مندان مي توانند براي اطلاعات بيشتر، دريافت متن كامل فراخوان و نحوه ي ارسال طرح هاي خود، به پايگاه اينترنتي جشنواره به آدرس www.jdart.ir  مراجعه كنند.

www. jdart. ir

سال نو مبارک

دستان پرنوازش بهار ، طبیعت خفته را از خواب بیدار می سازد


و زمین و درخت رازهای رنگارنگ و عطرآگین خویش را نثار نگاه ما می کنند .

در سال جدید خورشیدی


سبزی ، شادی ، کامیابی ، بهره وری ، اثربخشی فعالیتها و بهروزیتان را از درگاه ایزد منان آرزومندم . . .

برنامه نیمسال دوم93

مسابقه

ثبت نام کارشناسی علمی کاربردی

آغاز ثبت نام مرکز آموزش علمی-کاربردی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز

سرپرست مرکز آموزش علمی - کاربردی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی البرز از ادامه ثبت نام کاردانی حرفه‌ای در رشته‌های روابط عمومی، امور فرهنگی، هنرهای تجسمی-عکاسی و سینما- فیلم‌سازی در این دانشگاه خبر داد.
دکتر چک‌نژادیان، در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)منطقه البرز، گفت: متقاضيان ثبت نام براي پذیرش دردوره کاردانی حرفه‌ای می‌توانند براي شركت در رشته‌های روابط عمومی، امور فرهنگی، هنرهای تجسمی-عکاسی و سینما- فیلم‌سازی این مرکز البرز تا روز دوشنبه هشتم دی به سایت سازمان سنجش به نشانی www. sanjesh. org مراجعه و در دوره کاردانی ثبت نام و شركت نمايند.
چک‌نژادیان از داوطلبان متقاضي ثبت‌نام  و شركت در پذیرش دوره کارشناسی حرفه‌ای نیز درخواست کرد از روز سه شنبه 9دی تا روز دوشنبه 15دی برای ثبت‌نام در رشته ‌کارشناسی حرفه‌ای مدیریت امورفرهنگی-گرایش برنامه‌ریزی فرهنگی، مدیریت تبلیغات تجاری، گرافیک- گرایش پوستر و نشانه، معماری گرایش طراحی محیط داخلی، طراحی لباس- گرایش لباس اجتماعی و مشاغل در سایت سازمان سنجش برای ثبت نام اقدام نمایند.
وی در پایان افزود: پذیرش در دوره‌های کاردانی و کارشناسی حرفه‌ای، بدون آزمون و بر اساس معدل کل دیپلم برای مقطع کاردانی و معدل کل کاردانی برای مقطع کارشناسی می‌باشد.
همچنین علاقمندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به مرکز آموزش علمی - کاربردی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی البرز البرز به نشانی کرج، عظیمیه، میدان اسبی، بلوار اقاقیا، نبش یاس غربی، معاونت آموزش مراجعه و یا با شماره تماس‌های این مرکز 23 27 3252 –
 96 26 3252  -99 26 3252 با پیش شماره026 تماس حاصل نمایند.

خبرگزاری ایسنا

کتاب طراحی لباس 1

 کتاب "طراحی لباس 1" با  گرایش تاثیر و تدابیر خطی نوشته و تالیف محبوبه الهی مدرس و پژوهشگر دانشگاه توسط انتشارات جمال هنر منتشر شد.این کتاب شامل توضیحاتی درباره اهمیت و ارزش سواد بصری در طراحی لباس و آشنایی با مبانی هنرهای تجسمی است که مواردی نظیر: نقطه، خط، سطح و حجم را به تفضیل در برمی‌گیرد.

همچنین عوامل تاثیرگذاری بر عناصر بصری با زیرمجموعه‌هایی نظیر: شکل، اندازه، ترکیب بندی، تعادل، تناسب، تقسیمات طلایی، تضاد، رنگ و بافت نیز در این کتاب وجود دارد.

در این تالیف ارزش و اهمیت طراحی لباس در جهان امروز به همراه بررسی و شناخت تناسبات اندام با ویژگی‌های مختلف و ایرداهای اندام در بالاتنه و پایین تنه نیز مورد بررسی قرار گرفته است.

کارکردهای خط در طراحی لباس و تاثیر خطوط عمودی، افقی، متقاطع، مورب، شکسته، منحنی و نافذ از دیگر مواردی است که در این کتاب مورد بررسی و تحلیل مفصل قرار گرفته است.

برنامه ژوژمان نیمسال اول93

ژوژمان

صفحات سایت

تعداد صفحات : 2
صفحه قبل 1 2
بالا